עורך דין דיני הגירה

מדינת ישראל היא מדינת של מהגרים, אך היא גם מוגדרת כבית לאומי לכול העם היהודי, לפיכך הגירה לישראל שמורה לרוב אצל היהודים או צאצאיהם של היהודים. עפ"י חוק השבות, קיימת הזכות של יהודי מכול מקום בעולם, לעלות לארץ ישראל ולקבל אזרחות.

היום רוב רובם של מי שמתאזרח מגיע לארץ כעולה חדש, בהתאם לחוק השבות. אדם יהודי, בן, נכד של יהודים שמתגוררים בחול יכולים לעלות לארץ עם בני הזוג שלהם וכול המשפחה. במאמר להלן נפרט על תהליך הגירה לישראל, מי אלה המהגרים, ועל הדרך של תייר שמבקש לשנות את המעמד שלו למעמד של "עולה", בעזרת עורך דין הגירה ועל-פי זכאות מתוקף חוק השבות.

עורך דין דיני הגירה עם ספר חוקים

עורך דין הגירה – מי קהל היעד בנושא?

הזכאים לחוק השבות בישראל, הם למעשה יהודים או בנים ונכדים של יהודים שנמצאים בארץ במעמד של אשרת שהייה ומבקשים לקבל סטטוס של עולה וזאת בהתאם לחוק השבות. לפני כול הגשה עורך דין לענייני הגירה לבקשה לעלייה לישראל עורך דין לענייני הגירה מוודא מספר נתונים שקיימים בידיו של התייר: רישיון ביקור מסוג ב/2. נוכחות חובה, דרכון זר בתוקף, טפסי בקשה מלאים ותמונות פספורט, והחשוב מכול הוא צריך להמציא אישורים שמוכיחים את יהדותו, או את זכאותו בהתאם לחוק השבות.

בעיות וקשיים באישור בקשה

לא פעם, גם כשיש את כול המסכמים הדרושים, הדרך היא לא כזו פשוטה ולכן במקרים רבים יהיה עלינו להסתייע עם עורך דין לענייני הגירה. למרות שמדינת ישראל ידועה כמעודדת קליטה ועלייה לארץ ישראל, ישנם מקרים רבים בהם מסרבים לבקשה לבצע עלייה לישראל או שהאישור עשוי להתעכב זמן רב. הקשיים יכולים לנבוע בעקבות חוסר במסכמים שנדרשו להציג, או עבר פלילי למבקש, קושי בהוכחה של זיקה לדת היהודית או בכלל מורכבות של הבירוקרטיה מול הפקידים של משרד הפנים בלשכה של האוכלוסין וההגירה. אלו מצבים שחשוב להיעזר בסיוע של עורך דין הגירה לישראל.

קבלת אזרחות ישראלית בעזרת עו"ד הגירה

היתרונות של משרד עו"ד בתהליך

יתרונותיו של עורך דין הגירה הם רבים. תחום ההגירה הוא תחום לא קל ומשרד הפנים מערימים לא פעם קשיים ולא תמיד בצדק. עורך דין הגירה מכיר את התחום ויודע איך כול המערכת פועלת. הוא יודע היכן יש להאיץ ואם יש עניין שמתנדנד הוא ידע להשיג את מבוקשו של הלקוח שלו במהירות. הוא יזרז הליכים, ימציא טפסים ויעשה דברים רבים שאין באפשרות האדם מן המניין להכיר ולדעת לבצע.

יתרונות של שירותי CNK

חברת CNK מומחית בתחום ההגירה לישראל, חברתינו תדע כיצד להעניק במהרה את האזרחות עבור האדם שמבקש לבצע את ההליך ומתקשה לעמוד בכול השלבים לבדו. במידה וישנה בעיה, עורך דין הגירה מטעם חברת CNK יידע לספק מענה מושלם ולגרום שכול ההליך יקוצר והלקוח שלו יקבל את האזרחות לה הוא ראוי במהרה.

תחומי התמחות מרכזיים

עורך דין לענייני אזרחות ישראלית

עורך דין לענייני אזרחות ישראלית

כתב אישום על העסקת עובד זר

כתב אישום על העסקת עובד זר

קבלת מעמד מכוח בן זוג אזרחית ישראלית

קבלת מעמד מכוח בן זוג של אזרחית ישראלית

קבלת מעמד בישראל מטעמים רפואיים

קבלת מעמד בישראל מכוח טעמים רפואיים

עורך דין דיני עבודה חיפה

עורך דין דיני עבודה חיפה

אשרת עבודה לעובדים זרים

קבלת אזרחות ישראלית מכוח חוק השבות

קבלת אזרחות ישראלית מכוח חוק השבות