דצמ

7 טיפים ליזם מתחיל

Опубликовано в рубрике מידע מקצועי.
7 טיפים ליזם מתחיל
Rate this post

כל השלבים להצלחת היזם המתחיל

  1. חשוב עבור יזם מתחיל יערוך תוכנית עסקית הלוקחת בחשבון את מלוא האינפורמציה והמסקנות בנוגע לפרויקט המשותף.
  2. ערוך הסכם כתוב ומוסדר בין כל השותפים מבעוד מועד, אשר ימנע אי הבנות בעתיד כאשר הפרויקט יצליח (תמיד יותר קל למצוא מכנה משותף בהתחלה, כשאין עדיין כסף או אינטרסים על השולחן.
  3. הקפד על בניית מנגנון לפתרון סכסוכים בהסכם, גם אם מנסים לחשוב על הכל, לא ניתן תמיד לחשוב על כל הדברים ויש הפתעות, לכן חשוב לבנות מנגנון מוסכם מראש שידאג לפתרון הסכסוך בזריזות ובהסכמה.יזם מתחיל
  4. במידה ומושקעים בפרויקט כספים , יזם מתחיל יערוך הסכם הלוואה בין החברה לבין מחזיק המניות. הסכם כזה יכול לחסוך הרבה כסף באם הפרויקט נכשל חלילה והחברה נכנסת לפירוק.
  5. הגדרה מראש של נושאי המשרד בחברה – יש להחליט מבעוד מועד (ככל הניתן), מי מהשותפים יכהן באיזה תפקיד בחברה. ככל ששותף אחד יעבוד והאחר לא יעבוד, יש להסדיר תשלום בהסכמה.
  6. באם הפרויקט נוגע לטכנולוגיה חדשה, הקפד על רישום פטנט מהר ככל הניתן (רצוי בינלאומי). במידה ולא יהיה פטנט, יהיה ניתן להשתמש בהמצאה שלך ללא כל תשלום פיצוי, למעלה מכך, למרבה האבסורד אם מישהו אחר ירשום את הטכנולוגיה על שמו, הרי שאתה לא תוכל להשתמש בטכנולוגיה אותה המצאת.
  7. באם מדובר בחברה אשר חלק מבעליה אינו ישראלי, יש לקבוע מבעוד מועד שככל שיהיה צורך בהליכים משפטיים , ההליכים יתקיימו בישראל .

ראה גם: עורך דין דיני עבודה בנהריהשאל שאלה

שם(חובה)

E-mail (חובה)

טלפון

הודעה

CNK & Co מתחייבים:
- לא להשתמש בנתונים שלך למטרות מסחריות, אלא רק כדי ליצור איתך קשר כדי לענות על השאלה.
- לא להעביר את הנתונים האישיים שלך לצד שלישי.
הזכות להשתמש בנתונים האישיים של המשתמש לניוזלטר האלקטרוני CNK & Co